Festyn ekologiczny „Ursynowskie Kwiaty”

Zapraszamy na ósmą edycję wydarzenia, w ramach którego będzie można wymienić zużyty i kompletny sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz zużyte baterie na sadzonki kwiatów.
Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 28 maja, w godz. 10.00 – 14.00, na terenie parkingu przy Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” (na tyłach Urzędu Dzielnicy Ursynów).
Do wydania przeznaczonych będzie 5 tys. sadzonek kwiatów.
Wydawanie kuponów odbywać się będzie do czasu wyczerpania sadzonek roślin, nie dłużej jednak niż do godziny 14.00. Wśród 5 tys. sadzonek kwiatów, znajdą się m.in. cieszące się dużą popularnością wśród mieszkańców, niezawodne w uprawie i stale kwitnące pelargonie i begonie. Prosimy o przyjście na wydarzenie z własnymi torbami na kwiaty.
 
Za przekazany sprzęt każdy otrzyma kupon, który będzie można wymienić na sadzonki.
- mały sprzęt (np. suszarka, mikser) - 2 sadzonki
- średni sprzęt (np. kuchenka mikrofalowa, telewizor, odkurzacz) - 4 sadzonki
- duży sprzęt (np. lodówka, pralka, zmywarka) - 6 sadzonek
- każde zużyte 20 szt. baterii - 1 sadzonka.
 
Uczestnik może otrzymać maksymalnie 12 kuponów, dzięki którym można dokonać wymiany na 12 sadzonek kwiatów. Sprzęt niekompletny nie będzie przyjmowany do wymiany.
 
Dodatkowo, w ramach wydarzenia, każdy uczestnik (osoba, która odda elektroodpady zgodnie z regulaminem) otrzyma kupon/kupony na odbiór sadzonek roślin w Centrum Handlowym Ursynów. Wydawanie sadzonek kwiatów przez CH Ursynów będzie się odbywało na odrębnych zasadach ujętych w regulaminie CH Ursynów, dostępnym poniżej lub na stanowisku w dniu wydarzenia. Odbiór sadzonek w CH Ursynów będzie możliwy tego samego dnia, czyli 28 maja, w godz. 10.30 – 16.00 w pasażu (w okolicy lokalu Reserved). CH Ursynów przeznaczyło do wydania 2700 tys. sadzonek roślin.

REGULAMIN

 

Puławska 427, 02-801 Warszawa

+48 22 648 45 72

09:00 do 21:00