O CENTRUM URSYNÓW

Centrum Ursynów to jedno z największych centrów handlowych w dzielnicy Ursynów. Położone przy głównych arteriach komunikacyjnych zachęca do odwiedzania nie tylko mieszkańców dzielnicy, ale również okolicznych miejscowości.
Image

Centrum składa się z kilku części. W budynku głównym mieści się galeria handlowa z hipermarketem Auchan oraz marketem OBI.

Druga część to budynek położony bezpośrednio przy ul. Puławskiej. Znajdują się w nim sklepy: Komfort oraz RTV EURO AGD, a także fitness club Zdrofit.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Jesteśmy łatwo dostępni zarówno dla tych z Państwa, którzy przemieszczają się komunikacją miejską, jak i dla tych korzystających z samochodu. Na naszym parkingu znajduje się blisko 2 tysiące miejsc parkingowych, a na przystanku w bliskim sąsiedztwie centrum dojeżdża 13 różnych linii autobusowych.
Oferta naszych najemców jest zróżnicowana. Znajdziecie w niej Państwo swoje ulubione marki, a różnorodność branż umożliwi zrobienie kompleksowych zakupów dla całej rodziny. Zapraszamy zarówno na zakupy spożywcze, zakupy odzieży i kosmetyków, wszelkich rzeczy potrzebnych do urządzenia domu czy ogrodu, a także – do skorzystania z usług wyprania odzieży czy naprawy auta.
Image
Centrum Ursynów to miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi. Na parkingu w okolicach wejść znajdują się szerokie miejsca rodzinne, które zapewniają komfort parkowania. Rodziców z mniejszymi dziećmi zapraszamy do przytulnego pokoju rodzica z dzieckiem, a wszystkie dzieci do skorzystania ze strefy zabaw zlokalizowanej na pasażu w budynku głównym.
Image
Nasze centrum handlowe jest również przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Wejścia główne są szerokie, bez progów i schodów, a w ich okolicach znajduje się kilka specjalnie oznaczonych miejsc postojowych.
Centrum Ursynów to jedno z miejsc, gdzie zapomina się o zgiełku wielkiego miasta, a przyjaźni sprzedawcy z uśmiechem pomagają w dylematach zakupowych.

Puławska 427, 02-801 Warszawa

+48 22 648 45 72

09:00 do 21:00