APLIKACJA

goodie

Centrum Ursynów przygotowało specjalne promocje dla posiadaczy karty centrum handlowego. Tylko z kartą możesz skorzystać z wyjątkowych zniżek i cieszyć się tańszymi zakupami! Załóż kartę jeszcze dziś, korzystaj z dedykowanych promocji i kuponów rabatowych.

Kartę Centrum Ursynów założysz szybko i wygodnie w bezpłatnej aplikacji goodie.
Wystarczy zainstalować aplikację na telefonie i dodać kartę w zakładce „Karty”. Możesz przenieść do aplikacji wszystkie swoje karty lojalnościowe, dzięki czemu nie będziesz musiał nosić ich w portfelu, a zawsze będziesz je miał w zasięgu ręki. Z goodie nie przegapisz żadnej promocji!

Aplikacja goodie i strona internetowa www.goodie.pl to bezcenne źródło informacji o najlepszych promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych. Zajdziesz tu ponad 2500 ofert z całej Polski, dedykowane kupony rabatowe i specjalne zniżki. Dzięki przyjaznym powiadomieniom, jako pierwszy dowiesz się o najlepszych okazjach i wydarzeniach w ulubionych centrach handlowych. Goodie daje również szybki dostęp do gazetek największych sieci handlowych, pozwala z łatwością porównywać promocje i odbierać kupony rabatowe.

Odkryj możliwości goodie na zakupach w sieci. Jeśli lubisz robić zakupy online, to zacznij na nich dodatkowo zarabiać! W goodie możesz korzystać z programu cashback i odbierać zwrot części wydatków za zakupy online. W programie dostępnych jest niemal 1000 sklepów z różnych kategorii!

Zabierz goodie na zakupy, a odkryjesz, jak wiele możesz zyskać!

Puławska 427, 02-801 Warszawa

+48 22 648 45 72

09:00 do 21:00