PRALNIA EBS

Image
Godziny otwarcia

Pon. do Sob. 09:00 – 21:00

Kontakt

Telefon: 732 60 60 60
Strona internetowa:
https://pralniaebs.pl/

Image

Pralnia EBS jest liderem na rynku pralniczym i największą w Polsce siecią pralni oferującą swoim klientom kompleksową usługę czyszczenia odzieży. Oprócz usług standardowych marka EBS posiada w swojej ofercie bogaty wachlarz usług dodatkowych m.in: czyszczenie dywanów, czyszczenie i renowację odzieży skórzanej, czyszczenie sukien ślubnych, magiel, impregnację (wodoodporność), apreturę (zabezpieczenie tkaniny), usługę antyalergiczną oraz czyszczenie artykułów domowych typu: kołdry, poduszki, pościel, koce, narzuty, pokrowce, zasłony, firany itp.
Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesna i ekologiczna usługa AQUA-DRY, która jest bezpieczna dla najdelikatniejszych tkanin oraz przyjazna dla alergików. Podkreśla naturalną miękkość tkanin, likwiduje plamy i uproczywe zapachy, zachowuje intensywność kolorów. Elementem wyróżniającym pralnie EBS jest wysoka jakość usług, krótki termin ich realizacji, liczne promocje oraz stosowanie najnowocześniejszych technologii i środków dostępnych w tej branży.

Pralnia EBS w Centrum Ursynów jako pierwsza w sieci została przetransformowana wizualnie na ECO wersję. Technologicznie ta pralnia jest już ekologiczna – jest stosowane wyłącznie pranie wodne, nie ma usługi prania chemicznego. Dodatkowo pralnia już wkrótce nie będzie używała folii na ubrania.

Zapraszamy!

Puławska 427, 02-801 Warszawa

+48 22 648 45 72

09:00 do 21:00